| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám to teda někde všechno, ale přímo v knihovně jen tu Lidskou sexualitu a hrabat v kumbálu se mi teď nechce...

"Starořecký dějepisec Plinius píše: ´Těžko lze najít něco strašnějšího, než je krvácení a menstruace žen. Neboť stane-li se, že se ženy v době své nemoci přiblíží k nádobě s vínem anebo ji překročí, může být víno sebečerstvější, přece okamžitě zkysne. Dotknou-li se obilí, stojícího na poli, zajde a již se nevzpamatuje. Také tráva hyne pod jejich dotekem. A jdou-li kolem listů a mladých poupat v zahradách, nakazí se tato snětí a úplně shoří.´"

Ovšem mimořádně výživná je kapitola "Poruchy pohlavního soužití/Chorobopisy", kde jsou příklady z praxe.

Jako dítě jsem tuhle knihu milovala. Až tak, že jsem ji ukradla svému strýci, který nejevil známky nadšení, že si ji půjčuji z jeho knihovny. No tak jsem ji jednou už nevrátila a bylo to vyřešené. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.