| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marto, já to měla doma hodně podobně, včetně toho, že jsem si to, co mě zajímalo sama načetla z knížek...první sex jsem tedy měla před svatbou, ale až s mým budoucím manželem... Se synem jsem taky zatím nemluvila, ale to spíš proto, že jeho tohle téma vůbec nezajímá, nikdy se neptal, jak přijdou na svět děti, jak se dostanou do bříška apod., jako to děti dělávají...pravda, kdysi viděl ten díl Krtečka, kde se rodí zajíčci, ale kouknul na to a ani pak žádné otázky nepřišly...jelikož je jedináček, tak tím pádem ani nenastala situace, že by zkoumal, jak se dostal dovnitř sourozenec apod... takže docela uvítám, že teď budou mít k tomu nějakou osvětu ve škole, prý je to hezky a citlivě udělaný program formou besed, tak uvidíme, s čím potom na nás přijde:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.