| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A jak jsou ty nárazovky časté? Já na part time pracuju od roku 2007, jen ho občas proložím mateřskou dovolenou, ze které se celkem brzy vracím na part time nebo aspoň na dohodu (nejdéle jsem byla doma přesně rok, pak už méně). Měla jsem podřízené, načasování některých schůzek jsem ovlivnit nemohla, i nějaké ty služební cesty byly. Pokud jsem o tom věděla dopředu (a nešlo spíše o pravidlo, než o výjimku), tak jsem si v naprosté většině případů zařídila, abych se akce zúčastnit mohla. Schůzky s nadřízeným jsem si plánovala dopředu, s podřízenými též, když bylo potřeba řešit něco urgentního operativně, byl tu mobil resp. email. Když jsem byla od brzkého rána do noci na služebce, šla jsem pak např. druhý den z práce dřív, abych dořešila resty v rodině. Když byly děti nemocné, tak jsem s nimi byla třeba 2 dny v týdnu já, zbytek vykryla placená hlídačka, placená hlídačka, u posledního dítěte babička v důchodu (ta ale nikdy nehlídá dva dny v kuse, musí si mezitím odpočinout a já to respektuju), často si bere den dovolené nebo homeoffice na hlídání manžel. Dříve jsme se s manželem i někdy v poledne u maroda střídali, to už se nám ale po přestěhování nevyplatí.

Ano, je to náročné, ale určitě zvládnutelné za předpokladu, že má dotyčná dobrý time management, ukáže potřebnou flexibilitu a šéfová je schopná žít s tím, že prostě není k dispozici 8 hodin denně :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.