| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Kdo si neřekne a předjímá, co šéfík, tak vlastně sám tu situaci tvoří. Možná spolu se šéfem a možná si to dělá fakt úplně sama. Sebevědomí je základ a nevěřit si proto, že jsem ženská je ta největší kravina, co může být. Každopádně pokud ženy opravdu uvažují takhle, tak se těm nižším platům nedivím. Přeci jim ty prachy nebude nikdo nutit."

Já si myslím, že tohle je stoprocentní pravda.

A že muži jsou v úplně stejný situaci.

Když je někdo s prominutím takovej trouba, že se bojí si říct o poctivý prachy za svou poctivou práci, tak to přece není problém toho zaměstnavatele, ale jeho, to s tím, že sám tu situaci spoluvytváří, je naprosto přesný.

Proto mi vadí, když se v tomto případě mluví o diskriminaci, když je to věc, kterou by měla vyřešit ta ženská ve svým vlastním myšlení.

A teď střílím do vlastních řad, protože i já jsem se hodně dlouho odhodlávala k tomu, abych si řekla za svou práci o víc, ne proto, že jsem ženská, ale protože jsem měla strach, aby "se na mě nezlobili". Ale to přeci není problém toho, kdo mě platí, to je můj problém, a svádět svoji neschopnost o tom jen špitnout na diskriminaci mi připadá takový nesvéprávný, sorry. Vždyť ten chlap je v úplně stejný pozicil

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.