| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemám jako cíl dovolených vyloženě moře, i když se ráda koupu, i v Baltu, ale do ciziny kamkoliv jezdím ráda. S velkejma dětma i do různých metropolí na poznávačku, to mě baví asi nejvíc.
Jednou jsme dostali jako dárek pobyt na chalupě v JČ u Malše, a vůbec jsme nevěděli, co tam máme dělat~t~, ráno jsme se sbalili a jeli do Krumlova nebo ČB, do města, do krytýho bazénu, nebo někam na zámek.


Jako dítě jsem prázdniny trávila na tý chatě v lese, se suchým záchodem, a už nikdy více, nejsem přírodní typ. Jestli si jdu v šatičkách do hotelu nebo musím tahat dřevo na oheň v teplákách, jsem vnímala dost podstatně už od útlého dětství~t~. Brečela jsem, ať mě nechají radši doma, že to je aspoň ve městě a mám tam co dělat a co pozorovat. Táta zase, že on musel trávit prázdniny na promenádě v parádních šatech, a co by dal za takovou chatu~t~

U moře jsem byla jako dítě jednou, tři dny vlakem do Bulharska, ale taky jsme trávili dovolené občas na rekreaci ROH v zámečku, kde byl původní park, lustry, koberce, tak tam jsem se vyžila, byla jsem princezna~t~, ale ta chata byla noční můra.

To jen k tomu, že dětem je jedno, kde tráví prázdniny. Prázdniny u koní nebo jiných zvířat, to bych radši rovnou utekla z domova~;). Asi to chce vychytat, co koho baví, jenom moře to být nemusí.

Jinak pokud netrváte na teplý vodě, tak u Baltu v Polsku je levně a dá se tam dojet za 8 hodin.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.