| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám 9letou dcerku, která od svých 4 let tancuje, do toho se učí přemety, mosty a akrobatické prvky. Trénuje 3x týdně a měla jsem obavy, že to není úplně zdravé, proto jsem ji na vlastní popud vzala na kontrolu k ortopedovi. Odešli jsme s diagnozou ploché nohy a skoliotické držení těla - vše hraniční, dostala 6 rehabilitací, absolvovali jsme zatím 3. Takže za tu dobu nás viděla dětská doktorka, ortoped, fyzio lékař a 3 různí fyzioterapeuti. Každý z nich nám řekl něco jiného - ať už ohledně nožiček nebo páteře. Každý fyzioterapeut nám dal jiné cviky na cvičení, nikdo nezkontroloval, co jsme cvičili, prostě v tom máme chaos. Jsem z toho už psychicky deprimovaná, minule nám řekli, že je dcera úplně v pořádku, že už ani nemáme chodit, včera nám zas řekli, že jí při předklonu nejde vidět pár obratlů, že jsou někam vytočené....vůbec nevím, co to znamená.
Hledám někoho, kdo se nám bude věnovat systematicky, jsme odhodlané cvičit, nakoupit cvičební pomůcky, ale potřebujeme kontrolu a dohled, že to děláme správně a že to k něčemu vede. Navíc potřebuju nutně vědět, zda dcera může dále tancovat a pokud ano, co doma procvičovat, aby jí to neškodilo do budoucna. Tanec jí moc baví, ale nechci, aby to mělo následky. Rentgen páteře dceři zatím nedělali, teď jsem volala na objednání a náš ortoped ještě ani nenahlásil termíny a čekací lhůty jsou dlouhé.
Hrotím to? To kroužku tancování chodí milion dalších dětí, některé trénují každý den a nic neřeší...Dceru nic nebolí, na nic si nestěžuje....díky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.