| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jsem looser taky, spíš mne překvapí, když se mi něco navzdory mým antitalentům povede, byť nějaký výrazný úspech jsem nikdy v životě nazažila a nezažiju, vždycky všude byli schopnější, chytřejší, rychlejší, cílevědomější

všas jsem se naučila ve věcech, na kterých mi záleží, se porovnávat hlavně sama se sebou a se svými limity - třeba nejsem nadaná na jazyky, kdyby někdo tak dlouho a pravidelně studoval AJ jako já, tak už umí lí než anglická královna, já se točím kolem B2 - C1, ale vím, že je to NAVZDORY tomu, že nemá na jazyky moc talent ani ucho

a tak je to u mne v mnoha oblastech

hodně věcí jsem zvládla navzdory malému talentu i antitalentu :))
mám ted dvě práce, v obou jsou lepší a chystřejší mozky, výrazně, ale myslím, že to, proč mne v obou zatím chtějí, je určitá zaťatost a houževnatost, kterou asi mám, protože mne fakt nikdy vůbec nic nešlo samo od sebe a spousta věcí mne dělala potíže - třeba psát čitelně,koordinoval ruce a nohy při řízení auta a nekterých sportech, jazyky, všechno vlasttně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.