| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

MŠ, školku nemá ráda, přešla vloni, převlíká se sama, zatímco já svlíkám ve druhém oddělení mladšího. Ona to říkala jí, něco ve smyslu "ty neumíš pozdravit?"
Já tu paní taky nemám ráda, dřív jsem si myslela, že je to předsudek, ale poté, co odešla za roh, kde si pod vousy slyšitelně nepřímo hudrala, že se nemám divit, že syn nedává to ranní svlékání, když ho nenechám to dělat", tak už jí nemám ráda zcela bez výčitek.
Nutit malého introverta do hlasitého zdravení, mi prostě OK nepřipadá, i proto, že jsem to zažila, včetně toho, že si pamatuju, jak moc jsem pak ty lidi nechtěla ani potkat jen kvůli tomu, že jsem je musela pozdravit správně! tak, aby si zas někdo nestěžoval.
Dcera to řešit nechce, těší se, že jí za pět týdnů skončí školka (jedeme poslední týden školy a školky pryč, jsme prohnilí rodiče ~t~).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.