| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

právě na důchod, kdy to pak nebude dlouho trvat a už člověk nebude moci ani řídit a naopak začneš víc potřebovat tu obsluhu kolem sebe,si nějak nedokážu představit unikat do míst,kde lišky dávají dobrou noc. To je dle mě velmi nerozumné a jaksi protichůdné.

My už jsme se na důchod zařídili - maloměsto,vl.bydlení v bezbar.nízkoúdržbovém domečku s menší zahradou,garází a do obchodu pěšky 5 min,do města - polikl.,úřady,další obchody tak 10 min. nyní pěšky.Na vlak i bus taky lze v pohodě dojít, pro mě ta samoobslužnost je pro mě v tom,že se nemusím spoléhat na auto či otravovat s ustavičnými požadavky moje děti jednou.

Ještě tak trochu si pohráváme s myšlenkou přesunout se jednou fakt k blíž k dětem,tzn. někam mezi olomouc-brno,ted jsme od nich 200 km a dát tuto vzdálenost autem není pro nás problém,ale kolem 70ky by už třeba být mohl.I když se to dá taky hromadnou dopravou.
Jenže,máme to tady fakt vypiplaný k obrazu svému,pohodlné,když vidím domky,které se prodávají a jaké velké kompromisy bychom museli dělat,tak už ted se mi nikam přesouvat vůbec nechce.To pak snad jedině byt - v něm jsme každý vyrůstali a zase bychom i dožili...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.