| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Eudo,

nějak pořád nechápu, o co ti jde a co se mi tu snažíš vysvětlit.

Mám pocit, že se mnou mluvíš tak, jako bych netušila, že ten barák musí mít nějaké parametry, které se řídí určitými zákonitostmi, což nechápu, jak jsi na to přišla , když furt dokola píšu, že takový parametry mít musí a že ten, kdo ho navrhuje, musí vědět jaký.

Jak konkrétně ten barák navrhnout, to samozřejmě nevím, jelikož nejsem architekt, ale už několikrát jsem psala, že ty fyzikální zákonitosti patrně zůstanou stejný bez ohledu na to, jestli to navrhuje v ruce nebo na počítači. Že mu ten počítač usnadní život, ale bez těch znalostí se to NEOBEJDE, to tady píšu už minimálně potřetí, tak o co ti teda vlastně jde? Že ten výkres musí mít všechny náležitosti jak na papíře, tak na počítači, jsem nikdy nezpochybnila, po pravdě řečeno jsem to pokládala za tak evidentní, že o tom není vůbec nutný se zmiňovat.

A furt nechápu, v čem je ten pohled podle tebe tak JINEJ, snad v tom, že se ten člověk naučí pracovat s tím počítačem? To já osobně za nic tak diametrálně JINÝHO nepovažuju, prostě začne dělat na počítači to, co před tím dělal ručně, samozřejmě že to bude dělat technicky trochu jinak (je samozřejmě rozdíl, jestli něco rýsuješ tužkou nebo děláš v počítači), bude se kvůli tomu muset naučit pracovat s tím programem... ale podstata tý práce, tj. že navrhne barák tak, aby se podle toho návrhu dal postavit, přece zůstává pořád stejná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.