| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj syn v době náct nosil takové ty skateboarďácké hadry. Preferoval značky jako je Vans, Bilabong, DC,Meatfly,Horsefather, Converse apod.
Nicméně můj syn to zase tak nehrotil,takže byl rád i za tričko z Primarku, Croopu apod lacinějších obchodů. Časem jsem přišla na to,že nemá cenu kupovat nějaká drahá trika,protože on si do těch drahých triček utře pařáty stejně jako do těch lacinějších.
Teď,když už odrostl z toho věku náct a skočil do cet,tak hodně změnil i styl oblékání. Řekla bych,že balancuje na hranici toho, co bylo předtím a toho co nosí dospěláci.
Oblek má z Markse a Spencera.
Kalhoty kupujeme v Celiu, House, CaA.
Košile má z Markse, Housu, CaA.
U bot se částečně pořád drží toho skate stylu a částečně chce už zkusit normální boty. Naštěstí se dal přemluvit alespoň ke klasice k tomu obleku. :-D
Je děsnej. Oblek mu moc sluší,ale dostat ho na něj je peklo. :-D Občas si vezme úzké džíny,košili a blazer,tak alespoň to vypadá trochu líp.
Výše zmiňované obchody preferujeme z několika důvodů.

1. Jsou blízko a je u nich food court,kam můžeme uklidit syna,když už při nakupování nevypadá moc vstřícně. Nerad nakupuje a preferuje,když se mu to oblečení samo líhne v šatníku.
2. Mají slim velikosti. Můj syn je vysoký,ale děsně hubený. Naštěstí vím,že časem přibere jako všichni muži v rodině.
3. Částečně už si kupuje oblečení za své peníze takže neutrácí víc, než je potřeba. :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.