| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milado - tak jinak:
nevyplivnu na Tebe vybrany slova po B, ale absolutne mi nedela potize psat BEZCHYBNE cesky, a to i po Tech letech letoucich (=tady mne bavi psat hovorovou cestinou, aby se nerozvinula zas naka diskuze na tema, ze kecam).
Nemam zapotrebi vyjmenovavat reky a pohori v CR a totez v Sovetskem Svazu. Nezajimaji mne nazvy ptactva a kyticek. A dost dalsich veci. Misto toho se ucim jiny a novy veci. Napr. jak vyuzit pocitac k jinemu, nez googlit, psat na Rodinku a FB...

Se svymi zdejsimi zaky probiram zemepis (=kvanta novych zemi a hlavnich mest, ktery se neshodujou s vyukou za mych mladych let), chemii (novy objevy, ktere casto potiraji znalosti z mych mladych let), biologii, historii - you name it. Jo, i ta historie je dneska jinacejsi - a to i v CR. Letopocty narozeni a kralovani kralu jsem davno vypustila z pameti - vim, v KTEREM OBDOBI a co se udalo KROME TOHO, ze se narodili a kralovali. Novy znalosti jsou "povoleny" vyucovat, a ty vehementne popiraji hodne z toho, co jste se treba ve skole ucili i vy. A tak dale a tak dale.
Ve skole jsem furt mela samy jednicky. Vsecko jsem se naucila. Dobry mi je ta schopnost se UCIT SAMA BEZ NAKYHO UCITELE, PROTOZE SE CHCI NAUCIT NECO JINYHO, NEZ CO JE POVOLENY A ROZHODNUTY, vnimat, pamatovat si, hledat, porovnavat (=a to je to, co se maji deti ve skole ucit a tiumhle zpusobem). Dobry mi je zvidavost, snaha se PORAD cely zivot dobirat naky pravdy a MENIT NAZORY podle novych podkladu - ktery neprebiram jen proto, ze mne to nekdo "uci", ale ze si o tom popremejslim a nedam si neco jen tak nakecat. (tak ja napr. jsem bejvala krestanka do 8 let, se vsim vsudy, no a nejsem...)

A to by se dalo hodne rozvinout, ale je to velice jedno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.