| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, souhlas.

Ja kdyz koukam kolem, zavzpominam, jak jsem vsecko videla "stejnyma ocima" jako vetsina zdejsich dopisovatelek a jak mi plno veci tady vadilo, jak jsem plno veci nechtela pro svy deti, atd atd atd - vidim ty "nove rodice" a chapu je. Clovek vi, jak skola ma fungovat (no a treba nektery tady by nejradsi, aby do skoli chodili jen hosici a ucili se sede na zemi v bilych rubasich za kyvani tela zpameti koran), protoze sam do skoly chodil a tak to ma bejt.

Ono to chce cas, nez clovek zacne videt (a to jeste ne kazdy ma tu schopnost, vidim to na Cesich, co sem prisli stejne jako ja), ze ne vsecko to "tak to bylo vzdycky" je nutne udrzovat v tom "takhle jsme to vzdycky delali", a cejtit se desne pokrokovej, kdyz ustoupim o krucek.
Ono nestaci si vyrazit za kopecky na par tydnu a porovnavat. V tom se musi zit, a to ne nejak kratkou dobu. Koukat, aby se videlo, porovnavat, ze fakt neco funguje jinak a dokonce i lip. Prevzit to, co se mi libi, a udelat z toho neco noveho. Plno veci si clovek uvedomi (teda aspon hodne z nas, pevne doufam), jak je to malicherny a zbytecny na tom bazirovat (tomu se taky rika starnuti). A to by zas byla dlouha diskuze....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.