| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Černá kronika , měli by dávat stejně.

Ten menší plat je jeho starost a né Tvoje......a nemusí to tak být vždycky.
Já taky zůstala u školy co jsem studovala s menším platem....sestra byla za vodou, vedoucí GIgasportu, OBR plat....všichni na mě koukali skrz prsty.....a pak přišli oba o práci...hypotéka a naši řešili, že to za ně budou muset platit,aby nepřišli o barák.....
Zajímavé je, že když manželovi nechodila výplata, já na RD. Nikdo se o nás nestaral.....a to nyní děláš ty ....snažíš se zvýhodnit jedno dítě.....to nesnáším.

Já bych se spíš snažila dostat ty pracující z domu.

Když si vzpomenu.....naši mi zaplatili první měsíc na ubytovně a dělej si co chceš.....tvůj problém.
Taťka mi pak zaplatil všechny paličky(myslím, že mamka to netuší dodnes) co jsem potřebovala na školu co jsem, dělal při práci. A to nebylo zrovna málo.

Moji kluci nepočítají s tím , že až začnou pracovat, že tu zůstanou na mamahotelu. Oba si chudáci mysleli, že úderem 18roku musí z domu Takže se jim vysvětlilo, po dobu studia doma.

My třeba se snažíme,aby to bylo spravedlivé.....starší syn hodně cestoval se školou, mladší nechce(kreje se mu to se závody), žije sportem, který je nákladný. Takže ve výsledku jsou si zatím tak +- stejně......a chceme to zachovat o do budoucna.

Manžel byl taky to znevýhodněné dítko doma.....oba tento postoj nesnášíme, tak se ho snažíme nepraktikovat......., právě,aby kluci neměli pocit, že jeden je na tom lépe....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.