| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak jistě při své inteligenci víš, tak srovávat nebo rozporovat můžeš cokoliv. Už jakýchkliv věcí si můžeš najít milion vlastností, které mají společné, toliko jako milion a jeden věcí ve kterých se liší. Pak ti jistě dojde, že věta "jak můžeš srovnávat tyhle 2 věci" je zcela bezpředmětná, pokud nespecifikuješ kritérium, podle kterého je budeme srovnávat. Myslím, že já jsem to kritérium, kterým je v tomto případě dobrovolnost specifikovala více než jasně. Takže ano, tyto dvě věci jsem právě porovnala na základě DOBROVOLNOSTI jejich pořízení. Pokud je budeš chtít srovnávat podle velikosti, barvy, schopnosti se sám živit, nebo hustoty srsti, pak ti mile ráda odkejvám, že v těchto ohledech je mezi těmito 2 věcmi podstatný rozdíl ~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.