| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, ukazovala jsem mojí mámě schválně tuhle diskusi, kde řešíte kolik si brát od dětí, její opověď: "Ježiš co je to za husy, to sou nějaký blbý krávy z internetu, to vubec neber vážně. Nesmíš se tolik řídit tím co někdo nepíše na internet."

Já jsem se dost dlouho snažila o konstruktivní diskusi, když tu byla v minulosti řeč např. o anarchismu. A čeho jsem se dočkala? Tak neuvěřitelný arogantní a hulvátský a jedovatý jednání, který ste tedy předváděly, to opravdu němělo období. A tak jsem si řekla, že na to seru a budu s váma jednat přesně tak jak jednáte vy (pokud se zrovna neschováváte za svojí sluníčkářskou slupku). Jsem ráda, že sis toho nastavéného zrcadla všimla. Ono to vždycky bolí nejvíc, když člověk od někho uslyší jeho vlastní zhnusenej styl jednání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.