| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vím to tak, že mě kontaktovala matka holčiny. Holčinka je starší než náš vztah, z toho vyplývá, že mě nerozhodila existence dítěte jako takového, ale fakt, že se drahouš o tom jaxi taxi nezmínil. A že jí zasklil, protože co jsme spolu, neviděl ji. Prostě dala bych ruku do ohně za to, že jí nikdy neposlal ani kačku a ani ji neviděl. Sama vím, že dítě potřebuje oba rodiče.

O tom, že ta žena a maminka v jednom existuje, vím už dlouho a že s ní měl chlapec kdysi techtle mechtle také vím. Jako ta osůbka je lehce problematická, není to ideální maminka. Bohužel. A že se párkrát pokoušela toho mého kontaktovat vím, že i něco psaní proběhlo, to také vím, nevidím na tom nic špatného, prostě komunikovali dva známí z dřívějška.

Do žhavého rozhovoru jsem šla vyzbrojena hasičákem a s pytlem ledu na hlavě... Ne, doopravdy jsem chtěla jen znát pravdu a ne vyvolat zbytečně hysterickou scénu.

Situace je taková, že malá byla počata jakožto maminky úlet, byla nevěrná. Ten můj byl sám, měl svědící rozkrok a ona neodolala. Holčička se narodila v manželství, v rodném listu má tedy jako tatínka tehdejšího manžela. Holčička se narodila, když byl producent vítězné spermie ve vězení. O těhotenství a holčičce se dozvěděl, a když se k ní chtěl hlásit, maminka prý odmítala, tou dobou už byla podruhé vdaná a neměla zájem o komplikace.
Pak se bohužel dala na scestí, druhý rozvod, třetí svatba s feťákem, drogy, nástup na léčení, třetí rozvod, z drog nakopnutá psychika, děti odebrány a svěřeny do péče babičce.
Nevím o co jí teď jde, ale vehementně začala muže kontaktovat a dcerku mu zničeho nic podstrkovat a vyústilo to v to, že napsala i mně.

Maminka je asi v problémech a otočila, tvrdí, že holčičce řekla, kdo je její bio otec a ona ho chce poznat.

Můj chlap mi to neřekl, prý to byla minulost za kterou udělal tlustou čáru a zejména, když věděl, že ona ho odmítá a nechce mu dceru ukázat, bral to jako vyřešenou věc a neřekl mi to.

Teď uvažujeme co dál. Vzhledem k naší úžasné finanční situaci nemůžeme teď hned nijak přispět. Ale já bych ráda a vypadá to, že i chlap se nad tím začíná zamýšlet (první bylo, že kategoricky odmítl) že se s holčinkou a s maminkou pokusíme setkat, očíhneme aktuální situaci a holčičku začleníme do rodiny. Jako podle fotky fakt je to celej tatínek... Pokud bychom jí chtěli "legalizovat" určitě to bude cesta dlouhá a za tu dobu bychom už na tom měli být finančně lépe. V současné době fakt můžeme holčičce věnovat jen čas. A lásku. A péči.

Takže asi tak

S mužem jsme si vyjasnili, že ani jeden nechceme toho druhého zapudit, on se bál, že ho za to "vykopnu" a bál se, že se bojím, že by mě chtěl opustit (vzhledem k mé díky lékům stabilizované depresi jsou jeho obavy o mojí psychiku na místě) a že bych se kvůli tomu mohla zase zhoršit.

Tak živote, vzhůru do dalších zápletek a veletočů...

Rodinko, opět dík za podporu, názory, rady... ~;(( ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.