| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vím to tak, že mě kontaktovala matka holčiny. Holčinka je starší než náš vztah, z toho vyplývá, že mě nerozhodila existence dítěte jako takového, ale fakt, že se drahouš o tom jaxi taxi nezmínil. A že jí zasklil, protože co jsme spolu, neviděl ji. Prostě dala bych ruku do ohně za to, že jí nikdy neposlal ani kačku a ani ji neviděl. Sama vím, že dítě potřebuje oba rodiče.

O tom, že ta žena a maminka v jednom existuje, vím už dlouho a že s ní měl chlapec kdysi techtle mechtle také vím. Jako ta osůbka je lehce problematická, není to ideální maminka. Bohužel. A že se párkrát pokoušela toho mého kontaktovat vím, že i něco psaní proběhlo, to také vím, nevidím na tom nic špatného, prostě komunikovali dva známí z dřívějška.

Do žhavého rozhovoru jsem šla vyzbrojena hasičákem a s pytlem ledu na hlavě... Ne, doopravdy jsem chtěla jen znát pravdu a ne vyvolat zbytečně hysterickou scénu.

Situace je taková, že malá byla počata jakožto maminky úlet, byla nevěrná. Ten můj byl sám, měl svědící rozkrok a ona neodolala. Holčička se narodila v manželství, v rodném listu má tedy jako tatínka tehdejšího manžela. Holčička se narodila, když byl producent vítězné spermie ve vězení. O těhotenství a holčičce se dozvěděl, a když se k ní chtěl hlásit, maminka prý odmítala, tou dobou už byla podruhé vdaná a neměla zájem o komplikace.
Pak se bohužel dala na scestí, druhý rozvod, třetí svatba s feťákem, drogy, nástup na léčení, třetí rozvod, z drog nakopnutá psychika, děti odebrány a svěřeny do péče babičce.
Nevím o co jí teď jde, ale vehementně začala muže kontaktovat a dcerku mu zničeho nic podstrkovat a vyústilo to v to, že napsala i mně.

Maminka je asi v problémech a otočila, tvrdí, že holčičce řekla, kdo je její bio otec a ona ho chce poznat.

Můj chlap mi to neřekl, prý to byla minulost za kterou udělal tlustou čáru a zejména, když věděl, že ona ho odmítá a nechce mu dceru ukázat, bral to jako vyřešenou věc a neřekl mi to.

Teď uvažujeme co dál. Vzhledem k naší úžasné finanční situaci nemůžeme teď hned nijak přispět. Ale já bych ráda a vypadá to, že i chlap se nad tím začíná zamýšlet (první bylo, že kategoricky odmítl) že se s holčinkou a s maminkou pokusíme setkat, očíhneme aktuální situaci a holčičku začleníme do rodiny. Jako podle fotky fakt je to celej tatínek... Pokud bychom jí chtěli "legalizovat" určitě to bude cesta dlouhá a za tu dobu bychom už na tom měli být finančně lépe. V současné době fakt můžeme holčičce věnovat jen čas. A lásku. A péči.

Takže asi tak

S mužem jsme si vyjasnili, že ani jeden nechceme toho druhého zapudit, on se bál, že ho za to "vykopnu" a bál se, že se bojím, že by mě chtěl opustit (vzhledem k mé díky lékům stabilizované depresi jsou jeho obavy o mojí psychiku na místě) a že bych se kvůli tomu mohla zase zhoršit.

Tak živote, vzhůru do dalších zápletek a veletočů...

Rodinko, opět dík za podporu, názory, rady... ~;(( ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.