| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zažila jsem protežování kluků některými učitelkami na gymplu, jedním učitelem na VŠ. Ten mě navíc těžce diskriminoval z důvodu mateřství (neřekl to, ale vyplynulo to zcela jasně). Např. mě neustále pomlouval, jak flákám studium, vykládal to jiným pedagogům i spolužákům, kteří mi to s údivem řekli (i ti pedagogové, ti na něj byli celkem naštvaní, protože jsem podávala z celé skupiny přes stížené podmínky nejlepší výkony). Návrhy mi bez konzultace opakovaně smetl ze stolu, že to je hnus, ať se jdu podívat, jak kreslí děcka na SUPŠ, což nebylo třeba, sama jsem absolventka a běžně vždy jsem měla jedničku, většinou na max. počet bodů. Když mi jednou už asi po 5. vrátil návrhy k hotové semestrálce, naštvalo to kámošku a boty mi nakreslila sama (podle těch mnou vyrobených), jí nikdy nic nevrátil. Obšem, když jsem ty její kresby odevzdala já, vrátil mi je, protože tam bylo o 2 ozdobné stehy víc než na botě~8~. Původně jsem to považovala za antipatii k mé osobě, ale když mezi bakalářským a magisterským studiem porodila kámoška, která byla jeho oblíbenkyně, otočil a přistupoval k ní jako původně ke mně. Kluci u něj mohli dělat prd a byli furt za hvězdy. na soutěže měli kluci přednost.
V zaměstnání to nikdo neřekl nahlas, ale bylo to taky evidentní. Navíc já ty chlapy se.u tím, že nekoketuju a chovám se v práci tak nějak "odpohlavněně", což je mate. Pěkná ženská (bejvávalo) a nestojí o lichotky, flirt a pod? To je nějaké podezřelé!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.