| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inko, já jsem zase kolo neměla jako dítě, pořizovala jsem si ho až později, když syn začal jezdit rád na kole, manžel ze zdravotních důvodů nemůže... Ale třeba už tak od loňska syna to kolo nějak přestává bavit, takže nevím, jestli teď vůbec budeme nové pořizovat, loni v létě už ho vytáhl snad jenom dvakrát, letos zatím vůbec...a to dřív na něm trávil každou volnou chvilku...mám pocit, že teď trochu hledá něco jiného...na výtvarku taky chodil tři roky a příští rok už chodit nechce...ve škole má teď takový všeobecný sportovní kroužek, tam ho to baví, mají to pestré, od všeho něco, třeba ho docela baví i vybíjená...a možná si příští rok přibere ve škole keramiku, mají ji tam moc dobře vedenou, ale ve stejnou dobu, jako byla ta výtvarka a té dal vždycky přednost...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.