| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Urazeni se a protahovani nedorozumeni nepochopim, na to nemam povahu, vypenim a rychle vychladnu.

Myslela jsem, kdyz jsem to vcera cetla, ze nebyla zadna navsteva zatim domluvena a tudiz jsem predpokladala, ze syn, ktery svou matku zna, by mohl nenadaly prijezd predpokladat. Ovsem jestli to bylo domluveno, tak chapu, ze nepredpokladal prijezd o sest hodin driv, uprostred noci.

Do situace se uplne vzit neumim. Po prvnim diteti me nastval i prijezd tchyne a manzela do porodnice v devet rano (malej se narodil tesne pred pulnoci), protoze jsme jeste spali a oni nas vzbudili. Druhe dite se narodilo dopoledne, odpoledne uz jsme byli doma a prihnala se tchyn (do porodniho domu jsem ji pristup zamitla) "alespon pochovat". Moje tchyn ma zalibu pouze v miminech, starsi ji nezajimaji, coz uz jsem tou dobou vedela, takze vitana nebyla. Mit tchyni nadsenou babicku, tak je to neco uplne jineho. Nasi nadseni jsou, ale nejsme spontanni rodina, takze je vse naplanovano a prijezd ve tri rano by me hodne prekvapil~:-D, asi bych se hlavne lekla, co se deje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.