| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku, že vám to s tvým synem takhle vyhovuje, to je klidně možné

co se týče syna kamarádky, tak těžko říct proč, ale očividně jemu tohle nevyhovuje a dovolil si to dát najevo. třeba ho vyděsilo, že by mu takhle narušovala kruhy pravidelně, co já vím. nebo to povyprávěl svojí drahé a vyděsila se ona. ono už není ten syn jen sám za sebe a narození dítěte bývá často čas, kdy se vztahy přenastavují.

já taky ne vždy odhadnu, co druhá strana snese, a naopak se někdy musím vymezit vůči druhým, když mám pocit, že nerespektují můj prostor. vnímání potřeby soukromí se u různých lidí liší a také se v čase vyvíjí, tak už to je. a je to potřeba respektovat, nikoliv to zesměšňovat a ignorovat, protože to se pak může dost blbě podepsat na vztazích.

jako jo, některý lidi jsou víc excentrický a praštěný a často jim okolí z lásky leccos toleruje, ale zase na druhou stranu nemůžou svým okolím mávat a myslet si, že že z toho bude každej za všech okolností celej vedle.

kamarádce bych řekla "hele, nic si z toho nedělej, holt asi potřebuje mít pocit, že je velkej kluk a že mu máma nesedí furt za zadkem, dej mu prostor, ono se ti to vyplatí". a když bych potkala toho syna a měla s ním dobrej vztah jako "tetka", tak bych mu pověděla něco jako "poslyš, ta tvoje matka je praštěná, co? to musel bejt šok ta její přepadovka. no ale vždyť ji znáš, ona tě miluje a když ji něco nadchne, tak to nevydrží a musí to dát hodně hlasitě najevo, tak se na ni přece nezlob."

ale je to samozřejmě teorie, protože to není moje kamarádka a třeba je vše ještě úúúplně jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.