| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko, tak možná se jich prostě přejedla? Syn to tak někdy má, že když delší dobu jí určitou věc, tak pak ji zase dlouho nechce vůbec... ad rybíz - syn se těší na bublaninu, jsem zvědavá, jestli ji bude jíst, prý jo...nedávno mě donutil u metra koupit třešně, bylo mi divné, že žadoní zrovna o třešně, ale říkala jsem si, že třeba už...prý na bublaninu...no, upekli jsme jí spolu, nadšení velké, ovšem jakmile ji měl začít jíst, tak nejdřív byly problém pecky a pak vlastně i to těsto červené od těch třešní, takže odloubal jenom to těsto okolo a konec... Jinak třeba rajčata na zahrádce zalévá, otrhává apod., nosí mi je ukázat, jaká jsou krásná, ale do pusy je nedá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.