| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lízo, to myslíš vážně? Snůška kritiky? Popisuju problém, který je teda ještě rozsáhlejší, než se do příspěvku vejde a ano, jsem z toho zklamaná, protože jsem s holkou ten problém s fyzikou začala řešit včas, vše naslibováno, dohlédla jsem, aby jen "nepřestírala učení", starší dcera jí pomáhala, bylo mi jasný, že za jedna to nebude, ale 4 na výzo jsem nečekala.
Když jsi to nakousla a měla bych být objektivní, tak pozitivního je opravdu pomálu, momentálně marně přemýšlím, co by se dalo hodnotit jako pozitivní a navíc "autority" buď kritizují mne jako rodiče, případně jí, že jí nemůžu vodit za ručičku a vše řešit za ní.
Milovala plavání, kašle na něj. Nádherně zpívá, ale kašle na to - ve sboru ji nakonec degradovali ze solistky, protože chodila pozdě (i na koncert) a už tam taky nechce chodit.
Možná si předtavuješ můj příspěvěk s hysterickým tónem, ale opravdu ne, snažím se být objektivní, necítit se zoufale, ale neztrácet naději. Proto sem píšu, že doufám, že to je jen puberta a shoda všech blbých okolností a ona z toho vyroste (pubertální chování je přece jen celkem popsáno).

A víš, že tu encefalitidu nikdo nijak víc neřešil? Neuroložka napsala algifen a přijďte na kontrolu za 2 měsíce. Praktická mi akorát vyčetla, že jsem k ní s holkou nešla hned, když měla v létě virózu s první migrénou a ne až v září (že šlo o encefalitidu bylo zjištěno náhodou až po víc než půl roce z rozboru krve). A taky mi poradili, že když ony nechtěly v tom věku poslechnout, tak dostaly facku.....
Ale jsem ráda, že to píšeš, taky si to myslím, že to má svůj podíl na jejím celkovém stavu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.