| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Magráto, představ si, že jsem ve stejné situaci jako ty (přibrala z různých důvodů a neschopná shodit), včetně těch kometářů příbuzenstva, jaká jsem bývala krásná modelka. Dokonce jsem to zažila u vlastní matky, která přibrala "po dětech" a vyčítal jí to její muž a hodně lidí okolo a ona pořád držela nějaké diety a díky tomu vlastně pořád příbírala protože jojoefekt, depky atd.
Dokonce jsem vystudovala obor blízký obezitologii i jsem psala bakalářskou práci na toto téma. Takže si sakra dávám bacha abych se obézních lidí nedotkla, nic nekomentovala a dítěti nezpůsobila trauma (ano, i kamarádku, co byla obézní jako dítě mám).
Od těch 6 let, kdy musela do školy,kdy přestalo pobíhání po hřištích většinu dne, prostě přibírala. Pořád nás někdo jako rodiče kritizoval - tchýně, praktická lékařka, sestry na traumatologii a ani dítě neušetřili. Na obezitologii se s ní nikdo nepáral. Nevím, jestli obezitologie je ta správná volba, ale musím to aspoň zkusit, když jiné věci selhaly.
Chtěla jsem ti napsat, že jsem si vědomá rizika, jak negativní komentáře ovlivňují duši dívky. Zároveň jako rodič to musím řešit, když přibírá takovým tempem právě v období, kdy měla volnější režim. Aspoň než sama dostane rozum.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.