| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kuličko, jo, ona to bude těžká kombinace, jestli je v tom nemoc, puberta a ještě jisté dědictví od laxního otce, tak to je hardcore. Přesto v ní trochu vidím sebe, taky jsem absolutně nedostačovala v tom, na co jsem tzv. měla a měla mít... já měla ale trochu jiný start a potíže. Přesto jsem se totálně vypružila a to odchodem z domova ~d~ To nemyslím jako kritiku Tvého domácího prostředí, ale když si na svou nevýkonnost vzpomenu dnes, prostě to bylo jako totální osvobození a nádech, když jsem se konečně mohla rozkývat po svých (pravda, trochu vrtkavě zpočátku), aniž by mne se mne kdokoliv snažil vmačkat do svých představ, kolik toho musím zvládnout, jak rychle, kam mám chodit, co mám říkat, jak to mám říkat, s kým mám mluvit, jak mne kdo vidí, jakou mne chtějí mít (obezitologická léčebna? psychiatr?), místo aby mne nechali DÝCHAT.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.