| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prožila jsem s jiným milovaným nezastupitelným člověkem, a pak vlastně i mnohokrát s dalšími. A prožívám v současnosti, i když jinak.
AD pro mě ne, ztráta a truchlení má fáze, kterým nějak zbylý člověk prochází, vím, znám to už, že se tomu nevyhnu a odžívám to...~7~. Mám i srovnání délky času.
I pocit viny je fáze...která do truchlení patří.

Já v téhle píšu dopisy, které nikdy nikomu neodešlu, ale pálím je...s dotyčným si povídám, vím, že mě "slyší", klidně bych napsala i sama sobě, že se na sebe zlobím...i manželovi, že odešel, nemoci, že přišla...doktorům, že nepomohli...

A sdílím, jsem extrovert, potřebuju se vypovídat...ale já ty lidi, byť "cizí", kolem sebe mám.
Děti (byť 18tileté) to mohou odžívat jinak, možná naoko snáz, i když vevnitř ta jejich bolest může být hlubší a silnější.

Vypláču se, vysmutním, zlobím se, atd...a postupně začínají probleskovat zas ty normální chvíle normálnosti a pak i kousku radosti a štěstí.

Tady je to ještě těžší v tom, že předcházela taková doba trápení a bolesti a nadějí...~7~~x~.

Moc držím palce...pokud má člověk něco, oč se může opřít, rodinu, rodiče, blízké, víru...je to o trochu snadnější.
Ale stejně je to vevnitř a člověk neuteče...s AD nebo bez nich, jednou bude muset přestat léky brát a přijde to znovu, myslím.
Pokud to vydržím, raději bych měla ten rychlejší, i když jakoby bolestnější, proces. Ale každý člověk má jiný práh toho, co ještě vydrží a je pro něj snesitelný.

Určitě bude líp, to jo, určitě, jen teď prostě není...ale zase už část, poměrně velkou část trápení máš za sebou...možná bych řekl, že tu horší půlku.
~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.