| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lenka Pražanda , prosím tě s míchátkem do ruky strčeném v elektrice....sníh udělá levou zadní....a plech strčí do trouby.....a opatrně vyndá, pak zavolá, že OK.
A váha....oblíbená hračka už ve školce a první třídě....fakt myslíš, že je takový problém odvážit mouku cukr a napočítat vejce......~a~

A mufíny jsou taky jednoduchý, na to stačí vařečka.....horší je to ne vyndávání. Ale i to se může nechat úplně vychladnout.

Mě třeba babička vycvičila tak, že jsem v 7,5 vařila oběd a ještě obstarávala 4měsíční sestřenici.....~:( a malou sestru....tak to tak neprožívám....a kluky sem asi i díky tomu zapojila sama.

A navíc 12-13 leté dítě by mělo umět kompletně obstarat nouzově domácnost....celý týden.

A pak mám známou co své 13leté dceři půjčila poprvé do ruky ostrý nůž.....do té doby jen v příboráku a to až od 10let....do té doby se jí bála dát i vidličku~8~

Já vždycky říkám, jak si to kdo udělá tak to má.

Třeba můj starší 10letý syn dával udělat oběd jednoduchý na určitou hodinu. úžasná pomoc....my s manželem se od někud vraceli a přišli ke stolu....a mohli jíst. Náramně jim to zvedá sebevědomí, když můžou obstarávat rodiče...

Né všechny děti jsou stejné, ale moje kluky těší mi uvařit....udělat večeři. nečekají až jim ty pečený holoubci dolétnou do pusy bez práce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.