| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje dítě taky zvládne v kuchyni cokoliv. Ale řeknu mu jak a jsem tam kdyby něco. Já se podivuju nad tím, že to ty děti zvládnou ÚPLNĚ sami, komplet. Jako řekne si upeču buchtu, spočítá si a odváží, vybere plech, dá to do trouby, ohlídá a pak vyndá ~e~ Nebo pečené kuře? Vždyť ten pekáč ani neudrží.
A zakladatelka píše, že její děcko nemá zkušenosti. Do toho bych teda nešla aby sám vařil třeba brambory, kde musí slít horkou vodu ~a~~a~ Je to těžké a chce to zručnost. I blbé těstoviny s kečupem vaří ve vodě a ten kastrol musí vzít a slít. Z toho bych měla strach ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.