| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jde. Vždycky jsem byla typická sova - potkat mě ve 4 ráno znamenalo určitě, že jsem JEŠTĚ nikoli UŽ vzhůru. Trochu mi do toho hodil vidle nejstarší syn, který první 2,5 roku vstával za všech okolností v 5.35. Je pravda, že to, že ty dva roky přežil moji ranní péči nepovažuju za svou zásluhu, ale jeho rozvinutou životaschopnost a práci andělů strážných či koho :-). Celý život jsem se bránila práci na ráno, nedejbože na "píchačky". Zlý jazykové tvrdili, že ať vstávám, kdy vstávám, budím se o půl deváté. Párkrát se mi povedlo vzbudit nějakého ubožáka, který v jedenáct večer, kdy já byla uprostřed práce spal - prostě mi to necvaklo, zvlášť třeba v zimě, kdy je tma brzy. Pak jsem občas řešila akce, kde bylo nutné ráno fungovat, letadlo nepočká a ta levná létají ráno, schůzka v 9 v Praze pro mne znamená vstávání před pátou...Vypozorovala jsem, že biorytmy alespoň u mne nějak fungují, neumím vstát mezi půl šestou a sedmou - to jsem na zabití a mrtvá celý den. Pokud vstanu mezi půl pátou a pátou, funguju naprosto v pohodě. Pokud vím, že mám vstát, snažím se být kolem desáté v posteli - první den se musím nutit, normálně nechodíme nikdo spát před půlnocí, pokud "překlápím" celý týden, už druhý den usnu večer v pohodě ať se kolem děje co chce a ráno jsem vyspaná. POZOR!!! Alespoň u mne nefunguje vstát "na zkoušku" - fakt mne z postele vytáhne jen to, že musím někde být, nebo dodělat nějakou práci, optimálně mimo domov. Moje optimum na vstávání je přitom alespoň půl osmá, nejlíp se mi dělá v noci a vstává před polednem. Tolik moje zkušenost. ať ti vše klapne jak chceš!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.