| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky mi to neuvěřitelně lezlo krkem. Kluka jsem si přinesla z porodnice po skoro měsíci (nedonošenec inkubátor atd) a z mojí mámy neustále, "křičí, protože jsi ho moc chovala, rozmazlila jsi ho, pořád kolem něho skáčeš", v té době měsíční kojenec, přestala s tím komentováním asi až po roce a půl, kdy se kluk trochu osamostatnil a neřval tolik. A teď, když už je šikovný, tak to občas mamce vysvětluji, že houby rozmazlenost. Ona to už na jednu stranu chápe, protože vidí, že kdyby to byla rozmazlenost a moje vina, tak je takový do teď. Ale velmi mi to tehdy vadilo, i moje nejlepší kamarádka, co měla mladší hodnou holčičku miminko, která skoro nikdy neplakala, si často rýpla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.