| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,
nad jedním příspěvkem mi to dockvalo... takže pro tebe je úkorné, když rodině zbyde každý měsíc po odčtení nákladů třeba 10 tis. na zbytné věci a potěšení a na to CHCI najednou neutratí celých 10, ale jen 2 tis.?
Já neznám rodinu, co by jentak každý měsíc rozfrcala všechny přebytky, protože na to každý měsíc má. Vždyť je to logické, ne? Že si nekupuješ každý měsíc všechna CHCI za desítku ale přebytek ušetříš na něco jiného?
Mně je třeba někdy líto věcí, které jsem si koupila v zápalu chtění a dneska mi leží doma a vím, že nebyly zrovna levné. Tak už proto se krotím, protože zpětně vidím, že to úžasné sako tolik nevynosím a leží mi doma, i když v obchodu jsem v něm vypadala tak neodolatelně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.