| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aby se na to v zájmu rodinných vztahů a vlastního duševního zdraví vykašlala a neřešila to.

Ona ten byt platí? (To bych to pak řešila trochu víc, ale ne na krev)

Jak to, že bydlet s babičkou, dědečkem a strýčkem bylo nevhodné, ale jen s dědečkem a strýčkem je OK? Bylo to jen tou babičkou (teď je o člověka míň)? A ví to ti zúčastnění vůbec?

Rodiče to mohli klidně prohrát v kartách a nedat nikomu nic. Takto ta dcera získala byt, kterej ale logicky nemůže hned využívat, když v něm bydlí otec, a správně na něho nechce tlačit (IMHO by mi to přišlo dost chucpe tlačit na člověka, kterej mi daroval byt, ve kterým bydlí, aby se kvůli mně omezoval). Možná to není úplně spravedlivý stylem půl napůl, ale ono by to vlastně kvůli vývoji situaci ani moc nešlo (rodiče nechali u sebe bydlet toho, kdo to zrovna potřeboval, to považuju za velmi velkorysé.)

Myslím, že dcera č. 2 na tom není tak ošizená, aby mělo smysl se ozývat. Pokrýt náklady vlastní rodiny v prvé řadě sám by mělo být samozřejmé, možnost bydlet s prarodiči je významná pomoc, ale není to nic nárokového.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.