| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Angrešte, to je hezky napsané...já si třeba každoročně přidělávám "práci" spoustou kytek na balkóně...jo, musím to zalévat, zaštipovat, hnojit apod., ale dělá mi to radost, takže to neberu jako nějakou práci...vlastně mi většina prací doma nevadí, jenom prostě když jsem doma, tak vidím, co bych mohla ještě udělat, aby to tam bylo hezčí, příjemnější, uklizenější...a ono se vždycky něco najde:-), takže nakonec z plánovaného válení není skoro nic...ale nevadí mi to, já se stejně válet moc nedovedu....momentálně ve volných dnech jedeme v příjemném prázdninovém režimu - ráno spíme tak do 9, dopoledne něco udělám doma, kouknu na net apod...a po obědě vyrážíme ven, na menší výlet, na procházku, za kulturou...syn teď stejně nechodí spát obvykle dřív, než před desátou, takže není kam pospíchat...dřív usínal večer brzy a ráno brzy vstával, tak jsme to měli obráceně...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.