| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevychovávající rodiče mi děsně vadí ~Rv ty děti za to nemůžou, ale rodič, usmívající se řádění svého miláčka, případně pasivně pípající "to nesmíš, Mařenko" je katastrofa. Já se bohužel v určité chvíli neovládnu a zasahuju, jsem za "zlou tetu" - nějak nedokážu přihlížet obtěžování mnoha lidí nevychovaným prckem, když je většinou řešení jednoduché ~f~
Ve tvém případě bych zasáhla taky a pokud by kamarádka reptala, vysvětlila bych jí, že to bylo prostě nutné z důvodu bezpečnosti nebo že jsem si chtěla poslechnout toho kytaristu, atd. Pokud se jí to nelíbí, ať to řeší včas sama nebo ať dítě sebou na akci nebere ~d~

Naposledy jsem se takhle dotkla kamarádky na společné akci v zimě - asi 7 rodin se skoro 20 dětmi všeho věku, děti si hrajou a řádí, ale všechny jsou nějak rozumně usměrňované, až na jednoho dvouletého chlapečka, jehož maminka má pocit, že všechny jeho "objevitelské" pudy se musí nechat volně.
Takže nejí v dětské židličce, nemá dětskou láhev, atd. To by nevadilo, ale vadí, když u společného stolu záměrně vylévá všude kolem z hrnku lepivou šťávu, rozmáčí v ní pečivo, které háže kolem, pak seskočí na zem, do další lepivé louže, kterou nožkama roznáší po místnosti :-© pak vezme masivní židli a jme se ji tlačit po místnosti po kachlové podlaze za úděsného skřípotu, přes který není slyšet vlastního slova a 10 dospělých si musí přestat povídat. Matka se kamenným výrazem nechává své dítě "objevovat svět".
Přiznám se, že jsem se zvedla, židli zastavila s důrazným "to nesmíš, dělá to velký rámus", dítě posadila, sundala ulepené botky a řekla jeho matce, že je potřeba uklidit tu havárii, než bude šťáva úplně všude (a pomohla jsem jí s tím). Dítě nicméně řvalo, protože jsem ho omezila a jeho máma na mne půl dne nepromluvila. Je mi to jedno, nenechám se terorizovat batoletem ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.