| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý večer.Ráda bych se zeptala na Váš názor.Jsem rozvedená,bývalý cholerik a egoista.Zažila jsem si s ním svoje.Proto jsem při výběru nového partnera volila "pravý opak".Ted nevím,jestli je to dobrá volba.Přítel je klidný flegmatik.Pár týdnů jsem byla úplně nadšená,užívala si klid.Zamilovaná jak puberťák.Přítel má z předchozího manželství tříletou dceru,kterou doslova zbožńuje.Můj bývalý na naše děti kašle,nechce na dceru platit atd.Proto jsem to v první chvíli vnímala velmi pozitivně.Přítel všude dceru s sebou,má ji každý víkend doma.Neustále ji zahrnuje dárky atd.Malá si doslova všechno vykňourá.Když jedeme na výlet mým autem,přítel ji dá sladké pití,nanuk,čokoládu atd.Denně ji uspává,malá mu doslova leze po hlavě.Když si nechce čistit zuby,tak si je nečistí,když má žízeň,je schopný ji 2krát měnit druh pití až jí to vyhovuje.Nikdy ji nic neodmítne.To,co mně z počátku přišlo milé,mně začíná vadit.Asi všeho moc škodí,nevím.On si sice moc pochvaluje,že mě má malá moc ráda,ale myšlenka,že s ním jsem stále jen s jeho dcerou mě začíná děsit.dokonce mám někdy pocit,že to náš vztah rozbije.Co s tím?Stalo se Vám někomu,že dítě narušilo Váš jinak pěkný vztah?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.