| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evelyn, kdo tvrdí, že tancem se nedá shodit? Vždyť je to pohyb, celkem i náročný. Mně by stačily pravidelné procházky, abych zhubla. Já byla štíhlá, dokud jsem se mohla chovat přirozeně. Jak jsem byla nucená v práci sedět 8-12 h denně, pod tlakem, celé víkendy se stresovat a raději lehce pracovat, aby toho v pondělí nebylo moc, nebyl čas ani na tu procházku.....ne, že bych se nesnažila, ale do toho 3 děti (celkem hodně nemocné), lenošný muž, a můj pocit zodpovědnosti, sem tam úraz - šlachy, vazy, takže pohybové omezení.
Poslední těhotenství mne dorazilo....
stres, málo pohybu a chutě na sladké v důsledku toho všeho, to je můj problém.
Naštěstí hodně stresu jsem odbourala odchodem z manželství a dávám se dohromady - ještě ty šlachy doléčit a budu zase schopná se doufám vrátit do normálu - kdybych k tomu ještě tolik tancovala, co ty, jsem štíhlice hned :)
Moje teta je celoživotně štíhlá, ale má zachovanej takovej zdravější životní styl - zahrádka, nákupy a cesty na kole, protože neřídí, dovolené u moře celkem pravidelně, koupaliště pravidelně, vztah k jídlu nijak přehnaný, při stresu nejí (měla těžký život).
Moje máma, její sestra bývala taky hodn štíhlá, ale při chronickém stresu ztloustla a přestala se hýbat (jiný příběh než umě, ale podstata je stejná), bohužel to nedopadlo dobře, obezita je velká, v 65 už nemá moc síly s tím udělat.
No a spousta kamarádek z gymplu je stále stejných - ale většinou sportují, ikdyž ne kvůli postavě, ikdyž by třeba neřekly, že sportují, ale prostě mají dost pohybu - plavání, kolo, brusle ....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.