| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taodvedle, v pohodě. Já tebe ani jiné, co znají ty, co jí "normálně" a bez "námahy" si udržují štíhlou postavu, nemůžu nikdy přesvědčit o opaku, protože ty "vaše" příklady neznám. Znám jen spoustu různých žen, co o sobě tvrdí, jak hrozně jí a ve skutečnosti nejí. Ale zaboha by to nepřiznaly, protože je cool a sexy jíst hodně a nejlépe stejky. Nebo milují to závidění a mluvení o tom, jak ony se mají, že jsou tak štíhlé a přitom toho sní daleko více než "obdivovatelka". Jsou za hvězdy a středem pozornosti. Znám holky, co se v partě nebo na dovolené nacpou gulášem a cibulí, protože to je něco jako sedmý div světa. Nebo si fotky vydatného jídla dávají na instagram a fb. A ve skutečnosti hladoví a makají v posilovně každý den. Lidi jsou různě ujetý a prostě holky, co vážně jedí guláš s šesti a pivo k tomu, zpravidla podle toho vypadají. Neříkám, že jsou tlusté, ale ani to nejsou žádná tintítka. A já nesnáším pózy žádného druhu, které zasévají v dalších pochybnost o smyslu jejich snažení, když život je taková nespravedlnost, že jiní si dlabou, co chtějí a jsou hubení. A běžní lidi nemůžou. A proto to nemá smysl. Tvoji maminku nebo babičku z těchto novodobých "nemocí" nepodezřívám, protože je neznám. A Lídě třeba věřím, že dlabe velké dávky pořád, mám pocit, že ona teď v nadsázce umenšuje množství svého pohybu a fyzické námahy, ale nechce se mi hledat, jestli to je ona. Tudíž většímu příjmu odpovídá větší výdej. A taky to, že pokud má takto nastartovaný metabolismus, tak to prostě funguje odjakživa. Třeba moje babi byla jako lunt celý život. A jedla jako vrabec. Měla nemocný žlučník, takže samé suché zbytky, co sesypala do jednoho rendlíku a to uzobávala. Ale vždy říkala, jak jí s chutí a ráda a dost. Z jejího pohledu to byla pravda.












Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.