| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Piggy, taky bydlím v Praze, ale naštěstí mám možnost chodit do práce pěšky přes park a klidnou obytnou část...chodím takhle hlavně v létě, jedním směrem to mám 25 minut ostřejší chůze, zpátky 30 - je to do kopce. Hlavně ta rána jsou krásná, jak nikde nikdo není, potkám třeba tři pejskaře, jinak nikoho... Snídani a oběd si nosím z domova, na sváču si můžu odskočit něco koupit i v práci... Ale to je asi tak celé moje sportování, cvičení moc ráda nemám, mám radši takový ten přirozený pohyb, hlavně chůzi, takže ve volnu podnikáme hodně procházky, nebo i delší výlety, málokdy sedíme doma...v zimě sice moc nechodím do práce pěšky, ale zase jezdím ráno se synem do školy a to taky máme kus na autobus a potom kus od metra a navíc do slušného kopce...a vlastně kdekoli můžu, tak místo jedné dvou zastávek busem, jdu radši pěšky, ono nám tady taky vesměs všechno jezdí jednou za půl hodiny, tak to už jsem tam pěšky taky:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.