| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ruth, jo, na tom něco je...ale na druhou stranu, domácí práce se sice dají nějak zorganizovat, něco může udělat jiný člen rodiny, nemusejí být vždycky teplé večeře apod...ale ten rodinný život je na houby, když člověk přijde domů třeba kolem 18h...hlavně s těmi menšími dětmi, které chodí dřív spát, se člověk pak moc neužije...s těmi staršími zase věci do školy apod...o tom, aby s nimi něco podnikl v týdnu, už ani nemluvím...takže na všechno zbývá víkend - na výlety, trochu něco udělat doma, užít si děti, partnera, nějaké ty koníčky, trochu si přispat...to mi přijde dost málo... Já pracuju na dlouhý/krátký, takže mám i celé volné dny přes týden a neměnila bych ani za nic...sice, když byl syn menší, tak to mělo stinnou stránku, že jsem se s ním v pracovní dny viděla tak půl hodiny ráno a když jsem večer přišla, tak už spal...ale zase třeba další den jsem měla celý volný, takže jsme strávili úplně celý den spolu, buď šel do školky jen do oběda, já si zatím v klidu udělala doma, co bylo potřeba a odpoledne jsme měli celé volné...nebo třeba některý den jsem ho nechala doma a někam jsme vyrazili na celý den... Ale předpokládalo to na ty pracovní dny zajistit babičku, respektive bychom to zvládli v případě nutnosti i bez ní, akorát bychom syna nemohli brát vždycky po obědě, ale až třeba v těch 16-17h, to by manžel stíhal, v ty dny, kdy jsem nemohla já...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.