| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslíš, že to nevím? Já jsem se z toho šoku dostávala dva roky, ale taky jsem musela fungovat. Prakticky okamžitě po smrti rodičů jsem měnila základku, protože příbuzní bydleli 100 km od nás. Za půl roku po smrti rodičů se podávaly papíry na příjmačky na střední školu, za rok po jejich smrti jsem nastupovala do prváku a na intr. Myslíš, že by na střední škole někdo bral ohled na to, co se mi stalo? Jo, mohla jsem truchlit, taky jsem z toho nebyla odvázaná, ale bohužel kromě naší rodiny to skoro nikoho nezajímalo.

Jo, dostalo se mi pomoci. Z fondu SRPŠ mi nová škola platila obědy ve škole, dostala jsem od nich zimní bundu, na střední škole jsem měla stipendium, ale jinak nikoho nezajímalo, že nás s bráchou stát soudně vystěhoval z bytu a že nemáme kam dát nábytek a všechny věci a že máme dost a dost dalších problémů. neboj, vím, co to je přijít o rodiče. Proto píšu, že holčina na Tom ještě není tak špatně, protože má ještě tátu. A já bych se osobně zaměřila na pomoc jemu, aby to jak ekonomicky, tak psychicky zvládnul. Protože jestli se ten chlap položí, tak je holčina v jeteli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.