| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Venice, u nás o tom kam se pojede rozhodují roky kluci.....prakticky chtěli vidět co si od malinka prohlíželi na fotkach. A myslím tak od cca 4 let....vzali se tam až když si to pamatují....a něco z toho měli.

Zakladatelka na mě dělala včera dojem, že zůstat o víkendu doma, je problém, že se nic neděje...., ale spíš to blbě napsala. Nebo jsou hyperaktivní všichni.


Jinak z vlastní zkušenosti i tam co jsem byla podruhé to bylo zase jiné. Kluci řešili věci, které mě nenapadli. A vždycky jsem tam našla něco kde jsem ještě nebyla.


A já odmítám sedět doma na zadku. Protože do penzionu nechci( opět v CR většinou předražené). A když budu kempovat, protože to fakt ráda, tak v CR ty kempy jsou stále děsný..( manžel se synem mají pořád šanci kontrola stavu, během roku o závodech)..a taky nevím jestli se vrátím se vším s čím jsem tam odjela.
Jen proto, aby oni měli kam jezdit. Myslím, že těch míst je spousta kde nebyli....

Třeba u nás se okolo vánoc a Silvestra každý napíše 3 místa...ty stejné se vyhodí.až těch zbývajících se napíše 1. A pak se z toho vybere.

Kolikrát jsem měla, ale i zabaleno a čekala na to co mi přijde z tábora...jestli místo A, nebo B.poslední slovo kluci.

Nás už to třeba čeká za rok,že nepojedeme ve 4. Tak si to užíváme.

Letos nám dovolenou naplánovali závody....jen tam budeme déle. Jo mohli by jsme se na né vykašlat, nebo to třeba synovi bodne v bodech do celkového pořadí....to se pozná.

A o závodech se syn stačí pokochat po odpolednech. Letos velké zklamání z Karlových Varů....přijeli oba rozladění....zarostlé prostředí okolo Kamzika....zpoplatňované vjet do města.....a podobně.

Bratislava spokojen, protože oprášil co si pamatujete slovensky....~t~

Zlín, město, které se mu líbí, závodi tam rád.

Jj to je těžké, tohleto má fakt každý jinak. Manžel i já se dovídáme , že by každý vikendtakto nejezdili. Oddíl ho neodveze smůla.....
Jenže já to pak vidím i z té druhé strany, zatím si nemusím řešit moc tu pubertu...on s3 hezky unavi a je jako beránek.:-) kdyby nejezdil víme, že by byl šílený.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.