| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Národ gurmánů fakt nejsme (jinak by se Hruška nebo Babica tolik neprosadili ),a od toho se odvíjí nabídka a poptávka potravin..Teď je všude ve světě moderní vařit z lokálních surovin, oprašovat staré recepty. Já žiju na maloměstě a co se lokálních surovin týká, tak problém není, ale je tady farmářská prodejna ( a toho farmáře znám, vím kde bydlí a co pěstuje), soukromé řeznictví ( majitele znám, tykám si s ním a nikdy by mně nedal maso, co by si sám neuvařil)..Chleba dobrý, sýry moc nejíme.. Co problém naopak je, to je slušně vařící normální restaurace, jsou tady asi tři, a všechny vaří naprosto příšerně..A já to fakt nesnesu, dát za rodinný oběd kupu peněz, když to samé jídlo uvařím z lepších surovin a lépe..Takže jíme skoro už jenom doma ( když nepočítám cestování, ale i tam to je kolikrát problém) Vařím každý den, manžel a já pracujeme v domě, kde bydlíme, syn jí taky doma, když musel se změnou školy začít chodit do školní jídelny, byl to pro něj šok a fakt mu to nechutná..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.