| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko,

přesně tak to vnímám i já.

A myslím, že takto to vnímá někdo, kdo je opravdu "silnější kus" se vším všudy - je rád, že to, co potřebuje, si dokáže opatřit sám, a nešilhá do cizích talířů, jestli tam náhodou nepřistálo o bramboru víc.

Jsem toho názoru, že úderem dospělosti (a vystudování) se z rodičů a dětí stávají samostatné DOSPĚLÉ jednotky, které hospodaří, jak uznají za vhodné, a nejsou povinny z toho těm druhým jakkoli skládat účty. Pokud potřebujou pomoc, tak se samozřejmě můžou obrátit, ale může a nemusí jim být vyhověno, ale všecko, co je od tý doby poskytnuto (krom opravdu otázek života a smrti), není poskytnuto na základě POVINNOSTI, ale dobrý vůle, a tudíž tam nevidím žádnej prostor k vyčítání.

Nebo je další volba - myslet si, že ten nárok mám, a zkazit podstatnou část života sobě i těm druhejm sledováním, jestli rodiče ze SVÝHO majetku a SVÝHO času náhodou neukrojili víc tomu druhýmu než mně.

Ale to už je pak každýho volba, co ho baví víc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.