| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
nevím, jestli jsem vložila příspěvek do správné kategorie.. nicméně zajímá mě váš názor. Moje sestra má dceru, 16 let, na podzim 17. Chodí na gympl, učí se velmi dobře,alespoň pokud vím, vždycky to byla hodná holka, ALE.. také byla už poměrně brzo vyspělá, myslím hlavně fyzicky (prsa,boky, prostě žádná holčička už od 13 let) a má ráda pozornost kluků, tomu odpovídá její styl oblékání. Její typický outfit tvoří upnuté legíny a k nim tričko nad pupík, ve kterém má piercing. Teď u nás trávila skoro dva týdny na prázdninách, byla to taková dámská jízda, zejména poslední týden bez chlapů :D Výlety, koupání, lenošení na zahradě..
A teď k problému. Během všech aktivit nelze přehlédnout, při jejím stylu oblékání, že preferuje tanga namísto obyčejných kalhotek, vlastně jsem ji v ničem jiném nikdy neviděla v poslední době.. je to patrné, když má legíny a prosvítají ji, občas ji vykouknou, když se předkloní v kraťasech.. nosí je dokonce jako plavky. To je její věc, horší je, že moje dcera (před měsícem 14 let) se v ní vidí. Začala se díky ni líčit (i když ne přehnaně, naštěstí), začala nosit legíny ke kratším trikům.. a poslední rána, která přišla, zjistila jsem, že dcera začala nosit tanga. Ptala se mě na ně už během školního roku, ale mě připadá, že to není prádlo vhodné pro 13-14 letou holku.. dokonce ani pro tu 16 letou ne, ale to je věc ségry, té do toho nemluvím. Když sem je na dceři viděla (při předklonu v krámě, během nákupu) myslela jsem, že se propadnu, co si o mě lidí pomyslí, že moje 14 letá holka nosí tangáče. Když sem se ji na to ptala, řekla, že je dostala od neteře k svátku (který bude mít zítra). Dostala do konce troje.. a jestli je prý může nosit. Zabavila jsem ji je a teď trucuje a nemluví se mnou. A já tak přemýšlím.. udělala jsem dobře, nebo jsem prudérní? Nejen, že na ni nerada vidím takhle lascivní prádlo, ale bojím se, co by to bylo příště.. nechá si taky nastřelit piercing? krátká trička začíná nosit už teď.. ach jo.. co by jste dělaly na mém místě?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.