| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně ty fotky připadají trochu jako podvod. Tedy umělecký podvod.
Když fotím určitou specifickou skupinu lidí - a je fuk, jestli cikány, Apače, Hongkonžany, vojáky nebo pravoslavné, tak očekávám, že to specifikum, které jsem si vybrala, se v té fotce zobrazí. Buď tak, že tam bude nějak zdůrazněno, nebo tam naopak bude kontrast. Ta fotka pak bude zajímavá právě tou svojí specifičností.

Na těch fotkách není nic specificky cikánského. Z tohoto pohledu to tedy splňuje zadání - lidé v Přerově. Takže kdyby tam měla mix ras, takže běločecha, hnědočecha, vietnamce a nevím koho ještě, tak bych to brala, jakože ukazuje, jak jsou ti lidé stejní, jak dělají stejné obyčejné věci. Ale když si vybere specifickou skupinu, což udělala, tak očekávám, že ty fotky budou něčím specifické, a to nejsou.

Takže podle mne zadání splnila, ale nic umělecky zvláštního na těch fotkách nevím, protože pro mne nesplňují, co bych od nich očekávala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.