| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nojo klasika, ale pro děti rozhodně ne..jak čtu o různých dílkách..příšerný byl Neználek ve Slunečn. městě a na Měsíci...od Nosova..Robinsonku jsem také nemusela..Další "faine" dílko je Malý Bobeš....nikdy nezapomenu co jsem jako cca 12-ltá vyštourala u babičky v chlévě v bedně za poklad..brožov.kniha s neoddělenými stránkami musela jsem je všechny ořezat..od nějakého Francouze..Matka s dvěma dcerami Starší Marioneu a mladší Roseatou se živili na chudém věnkově prodejem dřevběného náčiní kuchynsk. tak cinily celý, rok, pak se vrátili na zimu domů kamsi do chalupy, kde žil jejich otec, který pálil uhlí..byly moc chudí, maminka neměla otce ráda..no pak maminka umřela, dívky musely prodávat sami, po sezoně se vrátily domů a otec začal starší dceru zneužívat pohlavně..děsné, no abych to zkrátila, začala se jí dělat nějaká vyrážka a kořenářka ji řekla, že má syfla, nemá peníze na léky....a že její matka ho měla také, obě chytily od otce..a ještě k tomu zjistila, že je těhotná..no a pár dní na to zjistila, že otec chce ublížit i její sestře..naše hrdinka vzala sekeru a otci zrůdě roztala hlavu..Dodneška ten konec pamatuji..vzala sekeru a ťala..tenkrát jsem vůbec netušila, že něco takového je vůbec možné..byla jsem z toho děsně špatná..na tohle dílo fakt nezapomenu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.