| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Saam, zamyslela jsem se nad tím věkem a došla k tomu, že výrazně ubylo hlavně pokřikování na ulici (o stehýnkách, roztomilých kuřátkách, hezkých maminkách a pod.) někdy po třicítce.
Řeči kolegů v práci, proč nenosím sukni, když mám tak hezký nohy, jsem slyšela naposledy před měsícem v mých 40plus. Nenosím, protože nechci poslouchat tyhle kydy. Např. doporučení nadřízeného ohledně mého oděvu, že bych měla do práce nosit minisukně - z té pozice jsem tedy odešla velmi rychle.

Nějaké ojedinělé navazování kontaktu, pokud se nekoná oplzlým způsobem není zas tak obtěžující, ale toho taky s věkem ubývá ~t~
Obnažené penisy s věkem naopak nesouvisí, neboť se vždy konalo tak nějak na veřejnosti (koupaliště, vlak, park).

Nejvíc mě štvalo plácnutí po stehně gynekologem po vyšetření, jakože hotovo, můžete se obléct. To jsem zažila 3x (od 16 do 25 let), pokaždé u jiného dr, od té doby už chodím jedině k dr ženě.
Nezapomenu taky na ujištění mladého urologa, kde jsem doprovázela asi tříletého syna, že zákrok nebude chlapečka bolet ani zpoloviny tak, jako když jsem přišla o panenství. (navíc kecal, bolelo ho to hodně)

Zajímavé na tom je, že jsem se nikdy nepovažovala za krasavici, za celý život jsem neměla kratší sukni, než do poloviny stehen, a výstřihy nenosím, neboť do nich nemám výbavu.

A děsně závidím těm, co tohle neznají, protože mě to strašně negativně ovlivnilo ve vztahu k mužům a k mé nadváze ~t~ Vždycky, když se pokouším zhubnout, tak mi naskočí blok, že radši budu tlustá, než být něčí sexuální objekt.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.