| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evelyn, já sama nevím, čím to je, ale prostě doma, nebo někde v zavřených prostorech většinou řádil jako pominutý, obchody to samé, že bych si s ním mohla jít koupit oblečení na sebe, nebo boty, to ani náhodou, na to jsem v tom řevu fakt neměla náladu ani sílu vybírat... ale venku to bylo úplně jiné dítě, pohodové, poslušné...doma se válel po zemi vztekem, ale venku to nikdy neudělal, doma prováděl všechno možné, ale venku poslouchal... dodneška mám před očima scénu, jak jsme šli do parku, on jel na motorce a řítil se dolů z kopce, kde byl pak přechod se semaforem...já šla v klidu, věděla jsem, že zastaví, ale stará paní, co šla proti nám, měla v očích děs a koukala na mě, proč mu proboha jako něco neřeknu, nebo za ním neutíkám...věřím, že z jejího pohledu to muselo vypadat hrůzostrašně...nicméně syn dojel k přechodu, zastavil a čekal, až ho dojdu...byly mu myslím necelé dva roky:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.