| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"me se totiz ani nezda, ze by nekdo prekrucoval co pises, spis se v case meni ty informace co pises. "

Ano, přesně tentýž dojem mám taky.

A další věc je ten efekt, kterej se tam taky objevuje poměrně často - to je velice nenápadný a těžko napadnutelný:


"Víc jak dva roky jsem tu nezaložila jediný téma týkající se dítěte, ze kterého by se dalo cokoli debilně překrouceného vytahovat."

To má dvě dost odlišný půlky, lze to číst buď jako:

"Víc jak dva roky "JSEM TU NEZALOŽILA JEDINÝ TÉMA TÝKAJÍCÍ SE DÍTĚTE, ze kterého by se dalo cokoli debilně překrouceného vytahovat."

"Víc jak dva roky jsem tu nezaložila jediný téma týkající se dítěte, ZE KTERÉHO BY SE DALO COKOLI DEBILNĚ PŘEKROUCENÉHO VYTAHOVAT"

Víc nasnadě a efektnější je ten první význam (vy mi tu vyčítáte, že mluvím o svým dítěti, ale já už o něm dva roky nemluvím vůbec)

Pokud se náhodou najde nějakej šťoura, kterej si moc pamatuje a hodí do placu konkrétní nepopiratelný důkazy, že to není pravda, tak se důraz přesune na tu druhou půlku (samozřejmě jsem založila nějaký témata o dítěti, ale ne takový, ze kterých by se dalo cokoli atd. vytahovat).

Myslím, že je to velmi obratné (protože to spousta lidí vůbec nepostřehne a spokojí se s významem č. 1) a zároveň velmi nefér, je-li to vědomé (a tady jsem přesvědčena, že je), protože TECHNICKY VZATO a chceš-li být jako diskutér poctivá, tak musíš uznat, že i výklad č. 2. je samozřejmě možný, ale přesto jsem přesvědčena, že je to hra nastavená tak, abys jako poctivej diskutér prostě nemohla vyhrát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.