| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,

viz výše.

Myslím, že velmi často formuluješ tak, abys měla otevřenou cestu zpátky, kdyby si náhodou někdo pamatoval moc.

Velmi často (v této debatě také) opakovaně uvádíš věci, které znějí fakt absurdně, které jako "vyvracíš" a snažíš se vzbudit dojem, že to tvrděj ti ostatní a že jsou úplně nemožní (přičemž v té absurdní podobě to netvrdí NIKDO). A ty věci neustále opakuješ dokola a dokola, a pořád se k nim vracíš, takže pokud by na to někdo přistoupil, tak by byl nucen donekonečna opakovat, že si to fakt NEMYSLÍ (přičemž každej tvůj další příspěvek by ho ironizoval za to že si to myslí, viz třeba debata "blbečci na ZŠ)

A když tě to pak přestane bavit, tak se uchýlíš k ironii, pokusům o shazování, napadání, ublíženosti, často i k výmyslům.

Normálně by se s tebou diskutovalo dobře i s jako advokátem diaboli, kdybys to dokázala ustát až do konce, ale tohle vypadnutí z role, kdy začneš zároveň napadat a dělat ze sebe oběť, je krajně nepříjemný a přijde mi to jako dost velká škoda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.